Series
Ratings
86
The King of LegendRated ★ 2.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0