Movies
Ratings
129
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CandymanRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
FilthRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 0.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0