Movies
Ratings
341
Past LivesRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5