Movies
Ratings
1331
I WishRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5