Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0