Titles you rated
The DepartedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
BargainRated ★ 0.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0