Series
Ratings
43
Into the White NightRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0