Movies
Ratings
41
EnchantedRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0