Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0