Titles you rated
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MarcoRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
MAD MASKRated ★ 4.0