Titles you rated
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Close-KnitRated ★ 2.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Blood-C The Last DarkRated ★ 0.5
NightcrawlerRated ★ 3.5