Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0