Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0