Movies
Ratings
179
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5