Series
Ratings
25- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
After the RainRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
AnotherRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0