Movies
Ratings
86
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5