Series
Ratings
26
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5