Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
HushRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
A Diamond in the RoughRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0