Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My First First LoveRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- AjinRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0