Movies
Ratings
287
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 2.5
UnbrokenRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5