Titles you rated
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0