Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0