Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0