Movies
Ratings
325
Be With YouRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5