Titles you rated
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0- Death ParadeRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5