Titles you rated
SinkholeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0