Series
Ratings
88
Still 17Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
The Royal House of WindsorRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5