Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.0