Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0