Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Sam Smith: Live in LondonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5