Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 1.0
The PatriotRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0