Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The naked wandererRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5