Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5