Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Skam Season 4Rated ★ 5.0
Skam Season 2Rated ★ 2.5
Skam Season 1Rated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0