Movies
Ratings
227
MissingRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 1.0
ClementineRated ★ 1.0
Emergency Act 19Rated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0