Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0- Urban MythsRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5