Series
Ratings
232
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 4.5
MineRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 원피스 26기Rated ★ 2.0