Movies
Ratings
20
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5