Series
Ratings
17
SKY CastleRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 1.5