Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5