Titles you rated
Murder MysteryRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5