Series
Ratings
255
The King of PigsRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The SurvivorsRated ★ 2.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
A Nearly Normal FamilyRated ★ 3.5
ReservatetRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Afterparty Season 1Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.5