Titles you rated
The Scarlet LetterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0