Series
Ratings
20
Good DoctorRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5
Delicious GuysRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
The RebelRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5