Titles you rated
The MermaidRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5