Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.5