Movies
Ratings
232
IdentityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0