Series
Ratings
33- Squid Girl!?Rated ★ 5.0
- Squid Girl!Rated ★ 5.0
- Old Enough! Season 2Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Kyou no Nekomura-sanRated ★ 5.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 5.0
The Ingenuity of the HousehusbandRated ★ 5.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
Just a bit EspersRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
PortobelloRated ★ 4.0