Movies
Ratings
454 Gods of EgyptRated ★ 2.0 Gods of EgyptRated ★ 2.0
 Ender's GameRated ★ 5.0 Ender's GameRated ★ 5.0
 DunkirkRated ★ 5.0 DunkirkRated ★ 5.0
 Man of SteelRated ★ 4.0 Man of SteelRated ★ 4.0
 ZootopiaRated ★ 5.0 ZootopiaRated ★ 5.0
 WarcraftRated ★ 5.0 WarcraftRated ★ 5.0
 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 5.0 Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 Jurassic WorldRated ★ 4.5 Jurassic WorldRated ★ 4.5
 Terminator GenisysRated ★ 5.0 Terminator GenisysRated ★ 5.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 National TreasureRated ★ 4.5 National TreasureRated ★ 4.5
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
 Edge of TomorrowRated ★ 4.5 Edge of TomorrowRated ★ 4.5
 GravityRated ★ 5.0 GravityRated ★ 5.0