Movies
Ratings
383
LeonRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0